Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery/Cell Classification | Lithium-Ion, Li-Ion |
| Capacity(Ah) | 280Wh |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | AC/DC(9V-12.6V), Battery-Powered, Solar Powered(Portable Power Statio |
| Wattage | 300 watts |
Instock
There are no reviews yet.