Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 24 × 24 cm |
| Certification | pse, weee, RoHS, CE, UL, FCC |
| Shell Material | Plastic |
| Features | Built in Cables, Digital display, Charger & Battery in 1 |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | Special Interface |
| Output Interface | Four Usb, USB-Type C |
| Brand Name | ALLPOWERS |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Outdoor High Capacity Power Supply |
| Output Frequency | 50Hz/60Hz |
| Output Voltage | 110V/220V |
| Controller Type | MPPT |
| Model Number | AP-SS-009-BLA |
| Work Time | 1500Wh*0.85/your device power |
| Load Power | 2000W |
| Application | home/outside/camping/traveling |
| Product Dimensions | 37.59 x 24.89 x 24.38 cm |
| Power Source | Solar AC |
| Wattage | 1500 watt_hours |
| Display style | LCD |
Instock
There are no reviews yet.