Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 7 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Max Output | 15W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | Built in Cables |
| Support Quick Charge Technology | No |
| Output Interface | USB-Type C |
| Brand Name | JAYOWADE |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| input interface | TYPE-C, Type-c |
| function | Quick Charge Support, With cable, Emergency power bank |
| battery type | 18650 Lithium Battery, Lithium polymer battery |
| place of origin | Guangdong, China, Guangdong, China |
| model number | Keychain Power Bank, Emergency Power Bank with Built-In Cord |
| weight | Mini Power Bank, 0.2kg |
| socket standard | Universal, Universal |
| output power | 5W |
| material | ABS |
Instock
There are no reviews yet.