Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery/Cell Classification | Lithium-Ion, Li-Ion |
| Capacity(Ah) | 300 |
| Wattage | 300W |
| Voltage | 110V |
| Origin | US(Origin) |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.