Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | RoHS, CE, UL |
| Max Input | 20W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | wireless charge |
| Support Quick Charge Technology | One-way Quick Charge |
| Input Interface | Micro USB |
| Output Interface | Wireless Charger |
| Battery Type | Lithium Polymer Battery |
| Brand Name | NEWDERY |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
Instock
There are no reviews yet.