Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.402 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE, FCC |
| Max Input | 20W |
| Shell Material | Silicon |
| Features | with Solar Panel, Built in Cables, With LED Lamp |
| Support Quick Charge Technology | One-way Quick Charge |
| Input Interface | Micro USB, USB Type C, Lighting |
| Output Interface | Micro USB, USB-Type C |
| Battery Type | Lithium Polymer Battery |
| Brand Name | Marzony |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
Instock
There are no reviews yet.