Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Max Output | 15W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | with Solar Panel, With Flashlight, Built in Cables, Charger & Battery in 1, With LED Lamp, With plug |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | Micro USB, USB Type C, MiNi USB, USB |
| Output Interface | Double USB, Micro USB, LIGHTNING, USB-A, USB-Type C |
| Battery Type | Lithium Polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
Instock
There are no reviews yet.