Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | RoHS, CE, UL |
| Max Output | 30W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | Built in Cables, Digital display |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | Micro USB, USB Type C, Lighting |
| Output Interface | Triple USB, USB-A, USB-Type C |
| Battery Type | lithium battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Battery Capacity | 30000mAh |
| Color | Black |
| Power Bank Size | 6.43×3.17×1.3in |
| Power Bank Weight | About 660g/23.1oz |
| Voltage | 5/9 volts |
| Fast Charge Wattage | 30W |
| battery power bank | powerbank fast charging |
| portable power bank | power bank iphone |
Instock
There are no reviews yet.