Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Max Output | 10W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | wireless charge, with Solar Panel, With Flashlight, With LED Lamp |
| Support Quick Charge Technology | No |
| Input Interface | USB Type C |
| Output Interface | Double USB, USB-Type C, Wireless Charger |
| Battery Type | Li-polymer Battery, Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wireless power bank |
Instock
There are no reviews yet.