Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Max Output | 10W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | Built in Cables, Digital display, Charger & Battery in 1, With plug |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | Micro USB |
| Output Interface | Double USB, DC, USB-Type C |
| Battery Type | Li-polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| 1 | iphone portable charger |
| 2 | iphone power bank |
| 3 | power bank 4500mah |
| 4 | MIni power bank |
| 5 | external battery |
| 6 | usb c wireless power bank |
| 7 | Powerbank 4500mah |
| 9 | Wireless charger |
Instock
There are no reviews yet.