Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.037 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | cable |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Plug Type | Line Type |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | WYMECT |
| Support Memory Card | No |
Instock
There are no reviews yet.