Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS, Silica GEL |
| Category | Earphones & Headphones |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| With Microphone | No |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Waterproof | No |
| Line Length | 3.0mm |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 123dBdB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Internet Bar, for Video Game, For Mobile Phone, Common Headphone, Monitor Headphone |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | Ear Hook |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | WYMECT |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 9ΩΩ |
| Key | For Live Broadcast earphone |
Instock
There are no reviews yet.