Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 2 cm |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | Ear Hook |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | dodocool |
Instock
There are no reviews yet.