Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.024 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 1 cm |
| Material | ABS, Plastic, Silica GEL |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Driver Diameter | 10mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | waterproof, With microphone |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 200000Hz |
| Plug Type | Line Type |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Maerknon |
Instock
There are no reviews yet.