Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 3 cm |
| Material | ABS, Plastic |
| Weight[g] | 50 |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Driver Diameter | 10mm |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | Replaceable Pads Set |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 109dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, for Flying, Common Headphone, for Hunting & Shooting, For Mobile Phone, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, For Hearing Aid, For Outdoor, For Office, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Erilles |
| Resistance | 17Ω |
| Support Memory Card | No |
Instock
There are no reviews yet.