Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS, ABS |
| Category | Earphones & Headphones |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling, Dual Connection |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | Yes |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | FCC |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VYOPBC |
| Support Memory Card | No |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Charging time | about 1.5 hours |
| Battery capacity | earphone 35 mAh Charging case 350 mAh |
| Transmission distance | ≤10 meters |
| Charging voltage | DC5V/1A |
| Size | 6.5cm*4.5cm*2cm |
Instock
There are no reviews yet.