Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| NFC Technology | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Magnet Type | Ferrite |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000 |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office, For Sleep |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | kebidumei |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32ΩΩ |
| Feature 1 | Lightweight Waterproof Earbuds |
| Feature 2 | Invisible Sleep Wireless Earphone |
| Feature 3 | Bluetooth 5.3 Headphone |
| Feature 4 | Bluetooth Sleep Earphones Wireless Headset |
| Feature 5 | Comfortable Wearing Earphones |
| Feature 6 | Bluetooth Stereo Earphone |
| Feature 7 | IPX5 Waterproof Wireless Earbuds |
| Feature 9 | Wireless Charging Case |
| Feature 10 | True Wireless Earbuds |
| Feature 11 | Wireless Bluetooth Bond Touch Ear Buds |
Instock
There are no reviews yet.