Instock
| Weight | 0.031 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Driver Diameter | 14.2mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | waterproof, With microphone |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 96dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, for Hunting & Shooting, For Mobile Phone, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, Kids' Headphones, For Hearing Aid, For Outdoor, For Office, For Sleep, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | EARDECO |
| Resistance | 16Ω |
| Stockid | M55 wired earphone |
| Feature 1 | Wired headphones |
| Feature 2 | wired headphones with microphone |
| Feature 3 | headphones |
| Feature 4 | Earphones |
| Feature 5 | wired earphone |
| Feature 6 | earphone with cable |
| Feature 7 | wired headset |
| Feature 8 | headphones with cable |
| Feature 9 | earphones wired |
| Feature 10 | headphones with wire |
| Feature 11 | type c earphone |
| Feature 12 | headphones type c |
| Feature 13 | headphone type c |
| Feature 14 | wired type c headphones |
| Feature 15 | C type earphone |
Instock
There are no reviews yet.