Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.037 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 1 |
| Driver Diameter | 11.6mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | With microphone, Active Noice Cancelling |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Waterproof | No |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 96dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, Kids' Headphones |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | EARDECO |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 16Ω |
Instock
There are no reviews yet.