Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 18 × 3 cm |
| Material | PVC, ABS |
| Weight[g] | 60 |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Memory Foam |
| Driver Diameter | 30mm |
| With Microphone | No |
| Is wireless | No |
| Waterproof | No |
| Sensitivity | 103dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Internet Bar, for Video Game, Common Headphone, Kids' Headphones, For Office, For Study |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | No |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Orthodynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | Headphone |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | occkic |
| Resistance | 16Ω |
| headphones | on-ear headphones |
| wired headphones with microphone | headphones over ear |
Instock
There are no reviews yet.