Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 18 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Battery Capacity[mAh] | 400mAh |
| Battery life up to[hours] | ~100 hours |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Driver Diameter | 12mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging Cable, Replaceable Pads Set |
| Features | waterproof, With microphone, Dual Connection |
| Codecs | sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 96dB |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, for Flying, Common Headphone, for Hunting & Shooting, For Mobile Phone, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, Kids' Headphones, For Hearing Aid, For Outdoor, For Office, For Sleep, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | EARDECO |
| Support Memory Card | Yes |
| Resistance | 16Ω |
| Stockid | BT128 wireless headphones |
| Feature 1 | wireless headphones |
| Feature 2 | bluetooth earphon |
| Feature 3 | bluetooth earphon headphon |
| Feature 4 | bluetooth wireless sport headphon |
| Feature 5 | wireless headphone |
| Feature 6 | stereo wireless headphone |
| Feature 7 | fone de ouvido bluetooth |
| Feature 8 | fones sem fios bluetooth |
| Feature 9 | audifonos inamambricos |
| Feature 10 | bluetooth sport headphone |
| Feature 11 | Wireless bluetooth headset |
Instock
There are no reviews yet.