Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | cable |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Function | Common Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Other |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | Wireless headphone & headset |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VIKEFON |
Instock
There are no reviews yet.