Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 6 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Max Output | 3mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | 3.5mm Jack Adapter |
| Features | With microphone, Active Noice Cancelling |
| With Microphone | Yes |
| Waterproof | No |
| Line Length | 1.25m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 106dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office, For Study |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Connectors | Type c |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | HUAI XIAO HAI |
| Resistance | 32Ω |
| Color | White/White |
| Fit for 1 | For Samsung Galaxy S20 S21 FE Note 10 Plus note 20 A90 A80 A60 A8S, For Samsung Galaxy A8S A60 A80 A90 A33 A53 A73 M52 M53 M40 USB C Earphone, For Galaxy Z Fold 4 3 2 Flip 4 3 usb c headset |
| Fit for 2 | For Galaxy S24 S23 S21 S22 S20 Plus /s21 s22 s20 Ultra |
| Feature | USB Type C Jack Earphone |
| Fit for 3 | For samsung A8S A9S A53S M60 M80 A60 A80 A90 |
Instock
There are no reviews yet.