Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | Charging case |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Package List | Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Function | For Internet Bar, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | True wireless |
| Style | Tws in-ear headphones |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Maerknon |
Instock
There are no reviews yet.