Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 6 cm |
| Material | Plastic, Silica GEL |
| Width[mm] | 50 |
| Depth[mm] | 50 |
| Weight[g] | 50 |
| Height[mm] | 50 |
| Battery Capacity[mAh] | 250 |
| Battery life up to[hours] | 24 |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Max Output | 123mW |
| Number Of Drivers | 2, 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | other |
| Magnet Type | Neodymium |
| Driver Diameter | 20mm, 8mm |
| Total Harmonic Distortion | 1%, 3% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.2 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Amazon Alexa Support, Apple Siri Support, Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC, sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 0m, 0m |
| Frequency Response Range | 20 – 2000Hz, 20 – 22000Hz |
| Sensitivity | 123dB, 108dB |
| Plug Type | L Bending |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | True wireless |
| Style | In-ear |
| Certification | FCC |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ZONGJI |
| Resistance | 32Ω, 32Ω |
| Support Memory Card | No |
| Model Number | TWS Pro 6 Earphones |
| Sensitivity1 | 108dB |
| Feature 1 | wireless earbuds bluetooth earphones bluetooth earbuds earbuds |
| Feature 2 | bluetooth earphone earphones tru |
| Feature 3 | noise cancelling earbuds wireless earbuds for iphone |
| Feature 4 | earbuds with microphone bluetooth earbuds wireless |
| Feature 5 | earbuds wireless headphones earbuds wireless |
| Feature 6 | sound stereo earphone heavy bass earbuds noise cancelling |
| Feature 7 | sports bluetooth earphones inear bluetooth earbuds |
| Feature 8 | wireless earphones wireless earbuds for android |
| Feature 9 | earbuds wired bluetooth headset stereo earphones |
| Feature 10 | fone de ouvido for Xiaomi Samsung |
| Fone Bluetooth 1 | Fone Bluetooth |
| Fone Bluetooth 2 | Earphone Bluetooth |
| Fone Bluetooth 3 | Bluetooth Headphones |
| Free Shipping | Support |
Instock
There are no reviews yet.