Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Material | Plastic, Leather |
| Weight[g] | 210 |
| Battery Capacity[mAh] | 400 |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | cable |
| Driver Diameter | 40mm |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Features | With microphone, Active Noice Cancelling |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Plug Type | Line Type |
| Function | for Video Game, For Mobile Phone, For Outdoor, For Study |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | Over the Ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DIXSG |
| Support Memory Card | Yes |
Instock
There are no reviews yet.