Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Voice assistant built-in | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Max Output | 550mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | other |
| Magnet Type | other |
| Driver Diameter | 5mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | With microphone, Amazon Alexa Support, Apple Siri Support, Active Noice Cancelling, Dual Connection, Playback Control |
| Codecs | Apt-X |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 0m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 123dB |
| Plug Type | None |
| Function | for Video Game, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | None |
| Communication | True wireless |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Gulanxo |
| Resistance | 32 |
| Support Memory Card | No |
Instock
There are no reviews yet.