Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS, Plastic |
| Weight[g] | 150 |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Bluetooth Version | 5.1 |
| Package List | User Manual, Charging Cable |
| Features | With microphone, Amazon Alexa Support, Apple Siri Support, Detachable Cable, Active Noice Cancelling, Google Assistant Support |
| Codecs | sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Frequency Response Range | – |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Hearing Aid, For Outdoor, For Office, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wireless+Wired |
| Style | Headphone |
| Certification | CE, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Erilles |
Instock
There are no reviews yet.