Instock
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Sound Isolating | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Max Output | 3mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Driver Diameter | 8mm |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | With microphone |
| Codecs | sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Waterproof | No |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 103dB |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, for Flying, Common Headphone, for Hunting & Shooting, For Mobile Phone, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, For Hearing Aid, For Outdoor, For Office, For Sleep, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | Wired |
| Style | Ear Hook |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VAORLO |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω |
| Features1 | Hanging ear DJ music game wired earphones |
| Features2 | type-c digital/3.5mm AUX/HiFi stereo in-ear earbuds |
| Features3 | sports music earphones |
| Features4 | with microphone |
| Features5 | hifi stereo bass wireless headphones |
| Features6 | for computer Xiaomi Samsung |
| Features7 | Support wholesale and direct sales |
| Features8 | One piece Dropshipping |
| Features9 | Fast shipping |
Instock
There are no reviews yet.