Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.418 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS, Plastic |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Memory Foam |
| Magnet Type | Ferrite |
| Driver Diameter | 40mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging case, 3.5mm Jack Adapter, USB Type-C Adapter |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC, sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 115dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | for Video Game, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | Wireless+Wired |
| Style | Over the Ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Sony |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω |
Instock
There are no reviews yet.