Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 18 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, Silica GEL |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Max Output | 32mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Memory Foam |
| Magnet Type | other |
| Driver Diameter | 40mm |
| Total Harmonic Distortion | 0.8% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.2 |
| Package List | User Manual, charger |
| Features | With microphone |
| Codecs | None |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | No |
| Line Length | 0m |
| Sensitivity | 100dB |
| Plug Type | None |
| Function | Common Headphone, for Video Game, For Mobile Phone, HiFi Headphone, For Internet Bar, Sport, Kids' Headphones |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | USB |
| Communication | Wireless+Wired |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | KGG |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 28Ω |
Instock
There are no reviews yet.