Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Weight[g] | 85 |
| Battery life up to[hours] | 50 |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Magnet Type | Ferrite |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, charger, Charging case |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 35dB |
| Function | for Video Game, Common Headphone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | MIJIA |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 201451210Ω |
| Feature 1 | Sport Wireless Earbuds |
| Feature 5 | Low Latency Bluetooth headset |
| Feature 2 | With Charging case |
| Earphones Type | Wireless In Ear Headphones |
| Feature 4 | Comfortable Fit Earbuds |
| Feature 3 | Portable Wireless Earbuds |
| TWS Color | White, Black, Pink, Green |
| Sound | Hifi Sound Bluetooth Headphones |
Instock
There are no reviews yet.