Instock
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Weight[g] | 20 |
| NFC Technology | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Magnet Type | Ferrite |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 105dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, For Office, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | Type c |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | KIPADOG |
| Resistance | 32Ω |
| Features1 | For Samsung Galaxy S25 S24 S23 S22 S21 Ultra Plus |
| Features2 | For Samsung A55 A54 A51 A32 A50 A52 A52 A71 S10 |
| Features3 | Typc-C/3.5mm AUX Jack |
| Features4 | Wired Headphones Hifi Heavy Bass |
| Features5 | For Xiaomi Huawei vivo oppo iPhone Mobile phone |
| Features6 | For Computers Tablets Laptops |
Instock
There are no reviews yet.