Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Width[mm] | 40 |
| Depth[mm] | 50 |
| Weight[g] | 60 |
| Height[mm] | 35 |
| Battery Capacity[mAh] | 300 |
| Battery life up to[hours] | 24 |
| Voice assistant built-in | YES |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | other |
| Magnet Type | Ferrite |
| Driver Diameter | 13 |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone |
| Codecs | AAC |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000 |
| Sensitivity | 132 |
| Plug Type | None |
| Function | HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Lightning |
| Communication | True wireless |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | XIAOMI |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32 |
Instock
There are no reviews yet.