Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | Charging case |
| Magnet Type | Ferrite |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Apple Siri Support, Active Noice Cancelling, Dual Connection |
| Codecs | AAC, Apt-X |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 22 – 22000Hz |
| Sensitivity | 120dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, Kids' Headphones, For Hearing Aid, For Outdoor, For Swimming, For Office, For Sleep, For Study |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DIXSG |
| Support Memory Card | No |
Instock
There are no reviews yet.