Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| NFC Technology | YES |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | cable |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | Charging case |
| Features | With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | No |
| Line Length | 0m |
| Sensitivity | 120±3dBdBdBdBdBdBdBdBdB |
| Plug Type | None |
| Function | Monitor Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Common Headphone, For Office, For Outdoor, Sport, For Study, For Sleep |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | None |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | 696 |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω |
Instock
There are no reviews yet.