Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.049 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | Charging case |
| Driver Diameter | 20mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.1 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Amazon Alexa Support, Apple Siri Support, Active Noice Cancelling, Dual Connection |
| Codecs | AAC, Apt-X, sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 1m |
| Sensitivity | 123(123)dB |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Kids' Headphones |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DAMORE |
| Resistance | 32(32) |
Instock
There are no reviews yet.