Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.241 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Weight[g] | 250 |
| Battery life up to[hours] | 10 |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Charging Method | cable |
| Magnet Type | Ferrite |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging Cable, Detachable Audio Cable |
| Features | With microphone |
| Codecs | None |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | Yes |
| Plug Type | None |
| Function | For Internet Bar, for Video Game, for Powersports, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | Wireless headphone & headset |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Disney |
| Resistance | 32Ω |
| Support Memory Card | No |
| Feature 1 | Bluetooth Headphones |
| Feature 2 | Game Waterproof Headset With Microphone |
| Feature 4 | True Stereo Sport Game TWS Earbuds |
| Feature 5 | HiFI Stereo Game Waterproof Headset |
Instock
There are no reviews yet.