Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Width[mm] | 50 |
| Depth[mm] | 12 |
| Weight[g] | 50 |
| Height[mm] | 50 |
| Battery Capacity[mAh] | 500 |
| Battery life up to[hours] | 6 |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Max Output | 100mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | Ferrite |
| Driver Diameter | 12mm |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Apple Siri Support, Detachable Cable, Active Noice Cancelling, Dual Connection |
| Codecs | AAC, sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 0m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 100dB |
| Plug Type | None |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, for Flying, Common Headphone, for Hunting & Shooting, For Mobile Phone, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, Kids' Headphones, For Hearing Aid, For Outdoor, For Swimming, For Office, For Sleep, For DJ, For Study |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | True wireless |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | AEVYVKV |
| Resistance | 20 |
| Support Memory Card | No |
| Shipping | Free Shipping |
| People | Gift for Women, Man, Girl, Boy |
| Wholesale / Dropshipping | Support |
| Features 1 | air pods wireless earphones |
| Features 2 | air pro earphones for ios 18 |
| Features 3 | bluetooth earphones for iphone |
| Features 4 | air pro bluetooth earphone |
| Features 5 | apple iphone earphones |
| Features 6 | air pro tws earphone |
| Features 7 | bluetooth earphone iphone |
| Features 8 | for apple earphones |
| Features 9 | pro tws wireless earphones |
| Features 10 | Earphone bluetooth |
| Features 11 | earphones bluetooth wireless |
| Features 12 | air pods pro wireless earbuds |
| Features 13 | air pods pro 2 wireless earbuds |
| Features 14 | Wireless earphones |
| Features 15 | bluetooth headset |
| Features 16 | earphones bluetooth wireless |
| Features 17 | air pods 4 bluetooth earbuds |
| Features 18 | Stereo TWS Wireless Headphone |
| Features 19 | In-ear TWS Wireless Headphone, Original TWS Wireless Earbuds |
| Features 20 | HIFI TWS Wireless Headphon |
| Suitable 1 | Wireless earphones For Smartphones |
| Suitable 2 | Wireless earphones For xiaomi |
| Suitable 3 | Wireless earphones For ios |
| Suitable 4 | Wireless earphones For Huawei |
| Suitable 5 | Wireless earphones For andrioid |
| Suitable 6 | Wireless earphones For apple |
Instock
There are no reviews yet.