Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 6 × 8 cm |
| Material | Metal, Silica GEL |
| Sound Isolating | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Open-back |
| Max Output | 5mW |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | With microphone, Active Noice Cancelling |
| With Microphone | Yes |
| Waterproof | No |
| Line Length | 1.25m |
| Frequency Response Range | 20 – 25000Hz |
| Sensitivity | 103dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Internet Bar, Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office, For Study |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | HUAI XIAO HAI |
| Resistance | 32Ω |
| Color | White |
| Fit for 1 | For Galaxy S10 S9 S8 Plus s10e A50 A70 |
| Fit for 2 | for samsung a10 a20 a11 a12 a22 a32 a41 a51 a71 |
| Fit for 3 | for samsung a32 a52 a72 a82 m12 |
| Fit for 4 | for samsung A10S A20S A30S A50S A70s |
| Fit for 5 | for samsung S6 S7 Edge Note 8 9 7 5 |
| Fit for 6 | for samsung A3 A5 A6 A7 A8 A9 J1 J3 J4 J6 J7 C3 C5 C7 C9 Pro |
Instock
There are no reviews yet.