Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.078 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PVC |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Category | Earphones & Headphones |
| Max Output | 10mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Driver Diameter | 13mm |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 96dB |
| Function | for Video Game, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | True wireless |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Lenovo |
| Resistance | 32Ω |
| Brand | Lenovo |
| Model | XT62 |
| Earphone Battery Capacity | 40mAh |
| Charging Case Battery Capacity | 300mAh |
| Product Color | Black /White /Pink/ Purple/ Blue |
| Battery | High-Performance Battery |
| Communication Distance | About 10m |
Instock
There are no reviews yet.