Instock
| Weight | 0.053 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | Ferrite |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.2, Bluetooth 5.2 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | None |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Plug Type | None |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | None |
| Communication | WireLess |
| Style | Neckband |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | kebidumei |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32ΩΩΩΩ |
| Product Name | Neckband Earphones |
| Transmission Distance | 10m |
| Feature 1 | Waterproof and Dustproof |
| Feature 2 | High Capacity Battery |
| Feature 3 | HD Voice |
| Feature 4 | HiFi Sound |
| Feature 5 | LED Display |
| Feature 6 | Low Delay |
| Characteristic 1 | bluetooth headset |
| Characteristic 2 | Wireless headphones |
| Characteristic 3 | noise reduction headset |
| Characteristic 4 | sports headset |
| Characteristic 5 | Wireless headphones |
| Characteristic 6 | Wireless bluetooth headset |
| Characteristic 7 | wireless bluetooth headphones |
| Characteristic 8 | Earphone bluetooth |
| Characteristic 9 | Wireless earphones |
| Characteristic 10 | bluetooth wireless headphones |
| Characteristic 11 | Earphone bluetooth wireless |
| Characteristic 12 | wireless headphones with bluetooth |
Instock
There are no reviews yet.