Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | cable |
| Driver Diameter | 40mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Features | waterproof, With microphone |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 0m |
| Frequency Response Range | -Hz |
| Sensitivity | 125dB |
| Plug Type | None |
| Function | Sport |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | USB |
| Communication | WireLess |
| Style | Headphone |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DIXSG |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω |
Instock
There are no reviews yet.