Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Number Of Drivers | 2 |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | With microphone, Active Noice Cancelling |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 100dB |
| Plug Type | L Bending |
| Function | for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, Kids' Headphones, For Outdoor, For Office, For Study |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | EARDECO |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 16Ω |
| Stockid | TS900 wired headphones |
| Feature 1 | headphones |
| Feature 2 | earphones |
| Feature 3 | earbuds |
| Feature 4 | headset |
| Feature 5 | earphones wired |
| Feature 6 | headphones wired |
| Feature 7 | wired headphones |
| Feature 8 | earphone |
| Feature 9 | wired earphone |
| Feature 10 | earbuds wired |
| Feature 11 | earphones wired |
| Feature 12 | wired headphone |
| Feature 13 | earpods wired |
| Feature 14 | wired earphones |
| Feature 15 | headphone wired |
| Feature 16 | wired Noise Cancelling In-ear Earphone |
| Feature 17 | Music In-Ear Headphones |
| Feature 18 | Wired Headphones Microphone |
| Feature 19 | In-Ear Music Sports Stereo Earphones |
| Feature 20 | in-ear headphones |
| Feature 21 | bluetooth earphone / earphone bluetooth |
| Feature 22 | earphones wired / headphones wired |
| Feature 23 | headset / earphone / earbuds / headphones |
| Feature 24 | headphones blutooth / bluetooth headphones |
| Feature 25 | Noise Canceling Headphone |
| Feature 26 | in ear headphones |
| Feature 27 | noise canceling headphone |
| Feature 28 | Headphone Headset For Android Phone |
| Feature 29 | Headphones with Microphone |
Instock
There are no reviews yet.