Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, Plastic, Silica GEL |
| Battery Capacity[mAh] | 140 |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Number Of Drivers | 1 |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | other |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.2 |
| Package List | User Manual, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC, sbc, LDAC |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | Yes |
| Plug Type | L Bending |
| Function | for Video Game, Common Headphone, Sport, For Outdoor, For Office |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Bone Conduction |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Yu Miao Qi |
| Support Memory Card | No |
| Frequency Response Range | 20 – 22000Hz |
Instock
There are no reviews yet.