Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.147 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | cable |
| Driver Diameter | 40mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Is wireless | Yes |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wireless+Wired |
| Style | Headphone |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VIKEFON |
| Support Memory Card | Yes |
| Resistance | 32(32)Ω |
Instock
There are no reviews yet.