Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Weight[g] | 34 |
| Battery Capacity[mAh] | 150 |
| Voice assistant built-in | YES |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Max Output | 30mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | Neodymium |
| Driver Diameter | 13mm |
| Total Harmonic Distortion | 20% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Amazon Alexa Support, Detachable Cable, Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 0m |
| Sensitivity | 100dB |
| Function | HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office, For DJ |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | True wireless |
| Style | Tws in-ear headphones |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DAMORE |
| Support Memory Card | Yes |
| Resistance | 32Ω |
Instock
There are no reviews yet.