Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.274 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Synthetic leather |
| Features | waterproof, With microphone |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 112dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Internet Bar, for Video Game, Common Headphone, For Office |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | Headphone |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | occkic |
| Resistance | 24Ω |
Instock
There are no reviews yet.