Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.084 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 4 cm |
| Material | Plastic |
| Voice assistant built-in | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Headphone Pads Material | Memory Foam |
| Magnet Type | Ferrite |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | User Manual, Charging Cable |
| Waterproof | No |
| Line Length | |
| Frequency Response Range | 20 – 20000 |
| Plug Type | None |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Briame |
| Support Memory Card | No |
Instock
There are no reviews yet.