Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Filling | PP Cotton |
| Warning | Do not swallow |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Height | 0-10cm |
| Brand Name | MSFTOYS |
| Recommend Age | 18+, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Feature | rabbit |
| Feature1 | panda |
| Feature2 | Koala |
| Feature3 | Girl toy gift |
| Feature4 | Dress up toy |
| Feature5 | Forest animal family |
Instock
There are no reviews yet.